Sponsorlu Bağlantılar

bxsdk32.dll hatası nasıl çözülür ?

163 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar sorunlarının bir tanesi’de dll eksik dosya hatalarıdır. dll hatası genelde bu kütüphane dosyalarının tanlış yüklemeden dolayı veya virüsler nedeni ile zarar görmesidir. Eğer dll dosyaları sorunlu ise çalıştırdığınız programlarda eksik dll dosyası gibi hata mesajları ile karşılaşabilirsiniz.

Bu sorundan biride bxsdk32.dll dosyasının eksik olmasından kaynaklı hatalardır. bxsdk32.dll sorunu yaşıyor iseniz muhtemelen bu dosyanın zarar gördüğündendir. bxsdk32.dll hatası nedeni ile çalıştırmaya uğraştığınız program hata mesajı alındığında programı kapatacaktır. Bu anlatımda bxsdk32.dll problem sorunsalı nasıl çözülür? bununla ilgili olarak aşağıdaki ipuçlarını kullanarak nasıl çözeceğim hakkında ipucu içermektedir. Şimdi bununla ilgili olarak aşağıdaki konu anlatımına geçelim.

bxsdk32.dll nasıl çözülür?

bxsdk32.dll dosyasını ilk önce İnternet ortamından bulup indirmeniz gerekiyor. Burada dikkat edilecek konu bilgisayarınız yüklü işletim sistemi ( Windows 10 , Windows 7 veya eski sürüm Xp ) hangisi ise ona göre artı birde 32 veya 64 bit yapısına göre bu dosyayı bulup indirmeniz gerekecektir.

Bilgisayarınız indirdiğiniz bxsdk32.dll dosyasını aşağıdaki adımlara göre system32 klasörü içine atmanız gerekecektir.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7 , Windows 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32  bxsdk32.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags & Etiket;

bxsdk32.dll hatası nasıl çözülür , bxsdk32.dll sorunu nasıl çözülür , bxsdk32.dll problemi kesin çözüm , bxsdk32.dll error , bxsdk32.dll Windows 10 , bxsdk32.dll Windows 7 , bxsdk32.dll yorum , bxsdk32.dll indir , bxsdk32.dll download , bxsdk32.dll hata mesajı , bxsdk32.dll hatası ile program kapanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın