Sponsorlu Bağlantılar

PS4’te Oturum Nasıl Kapatılır

39 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda siz takipçilerimize ve merak edip araştıran kullanıcılarımıza PS4 oturum kapatma konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

PS4’ünüzde aynı anda dört adede kadar profil oturum açılabilmektedir. Yeni bir profil eklemek istiyorsanız, önce bu profillerden birindeki oturumu kapatmalısınız.

Bu yazımızda sizlere PS4’te nasıl oturum kapatılacağını öğreteceğiz. İlk olarak PSN’den çıkış yapmadan PS4’ünüzden çıkış yapmanız durumunda, PS4’te o hesapta tekrar oturum açtığınızda hesabınız otomatik olarak PlayStation Network‘e yeniden bağlanmayı deneyecektir.

Bu gidi durumlarda PS4 oturum kapatmak için aşağıda yöntemi deneyerek oturumu sonlandıracağız. PlayStation’da bir sonraki oturum açışınızda hesabınızın tekrar otomatik olarak PSN bağlanmasını istemiyorsanız Ayarlar > Hesap Yönetimi > Sing Out ( oturumu kapat ) düğmesine basınız.

PlayStation Network’den çıkış yaparsınız ama PS4 hesabınızdan çıkamazsınız. Konsol üzerinden Güç simgesine, tuşu basınız ve LOG OUT of PS4 ile menü tuşları yardımıyla gelerek oturumu kapatınız. Böylece PS4 oturum kapatma işlemini bu şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Eğer tüm cihazlardan çıkış yapmak isterseniz “https://account.sonyentertainmentnetwork.com/” adresi üzerinden PSN hesabınızla ve şifreniz ile giriş yapınız.

Account > Security > Sing Out on All Devices ( Ayarlar > Güvenlik > Bütün cihazlar çıkış yap ) ile tüm cihazlardan çıkış yapabilirsiniz. Böylece Playstation Network üzerinden tüm cihazlarınızdan çıkış yapılabilmektedir.

Bu konumuzda siz takipçilerimiz için PS4 oturum kapatma konusunda nasıl kapatılır,  nasıl sonlandırılır, nasıl yapılmış tarzında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021 – 2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın