Sponsorlu Bağlantılar

Programsız Format atmadan virüs nasıl silinir?

4.584 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar kullanıyor isen mutlaka virüslerden bir çektiğiniz vardır. Bilgisayarınıza çeşitli yollardan bulaşan bu belalar ; İnternet üzerinden indirdiğimiz crackli oyun dosyaları , Programlar veya e-posta yolu ile gelen ( genelde ) yöntem son zamanlarda popüler oldu , flash bellekler ile bilgisayardan bilgisayar bulaşırlar ve illet bir şekilde başınıza bela olurlar bu konumuzda programsız bilgisayara format atmadan virüs temizliği genel olarak nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vermek istiyorum.

Bilgisayardaki virüsü silmek için programlar olabileceği için biz sadece program kullanmadan ve format atmadan virüs temizliği yapacağız.

BİLGİSAYAR VİRÜS PROGRAM TAVSİYELERİ BURADAN 

Diğer uygulama adımı bilgisayarımızda kullandığımız kullanıcılara virüs gireceği için kullandığım guest ( kullanıcı ) veya administrator hesabını silerek virüslerden kurtulabilirsiniz.

Bunun için yeni bir sıfır administrator hesabı açıyoruz daha sonra eski virüslü hesabınızda bulunan önemli dosyaları oradan bir flash belleğe alarak eski hesabımızı sildiğimiz’de virüslerde eski hesap ile gitmiş olacaktır.

Programsız Virüs Nasıl Silinir Video Anlatım ;

Bu Kullandığımız yöntem’de virüslü kullanıcı içerisinde dosyalar ve programlar’da dahil olmak üzere hepsi silinecektir. Kullanıcı hesabını silerken isterseniz bu dosyaları tutabilirsiniz. Ama bizim gayemiz virüslü dosyalar ve kullanıcıları sildiğimiz’de format’a gerek kalmadan virüs’den kurtulmuş olacağız.

Bununla birlikte diğer konular için bilgisayarınıza hangi virüsler bulaşmış ise aşağıdaki konu başlıkları size yardımcı olacaktır . Bunun dışında bir virüs sıkıntınız var ise yorum bölümüne yazarak tarafıma iletebilirsiniz.

KENDİ KENDİNE YÜKLENEN PROGRAM VİRÜSLERİ İÇİN BURADAN 
TARAYICI VİRÜSLERİ NASIL SİLİNİR

Arama Tags & Etiket ;

virüs temizleme , virüs nasıl silinir , virüsleri kaldırma , virüslerden kurtulma , removel virüs

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın