Sponsorlu Bağlantılar

Programları Usb Bellek Üzerinde Çalışırtırmak Mümkünmü..?

661 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sorulardan ” Programları taşınabilir bellekler üzerinden çalıştırmak mümkün mü ? ” sorusu üzerinde durmak istiyorum. Bilgisayar Programlar ihtiyaçlara göre belirlenerek yazılan ihtiyaçlara göre kullanıma sunulan örnek vermek gerekirse Muhasebe için ticari programlar , Resim Grafik tasarımları için Programlar buna göre değişik ihtiyaçlar için tasarlanmış bilgisayar yazılımlarıdır.

Bilgisayar programları çalışabilmeleri için .NET framework  gibi platformlara ihtiyaç duyarlar . .Net Framework bilgisayar üzerinde programların çalışabilmeleri için gerekli olan alt bir yazılımdır temel taşıdır.

Şimdi Konumuza gelelim Flash Bellek // Usb Bellek üzerinde Bilgisayar programlarını çalıştır biliyor muyuz ?  Bilgisayarımız da .net framework olmadan’da programları çalıştırabiliyoruz.. Bilgisayarımızda programları çalıştırabilmek için Portable ( Taşınabilir ) programlar adını verdiğimiz uygulamalar ile usb bellek üzerinde çalıştırabiliriz.

Portable ( Taşınabilir )   konusu hakkında buradan yardım alabilirsiniz. Bilgisayarınızda Skype programını çalıştıra bileceğiniz gibi bunun yanında internet üzerinden Portable Skype gibi arama yaparak bu programın taşına bilir programlarını da bulmak mümkündür. O zaman konuyu özetlemek istersek programları taşınabilir bellek üzerinden çalıştırmak mümkündür istediğiniz programları Google üzerinden aratarak bulmak mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın