Sponsorlu Bağlantılar

Program ve Oyun İndirebileceğiniz Dost Bir Site

401 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , bu konumuz’da Bilgisayar ve Android cihazlar için oyun ve programlarınızı indireceğiniz bir site’den bahsetmek istiyorum. Bu sitemizin adı dostindir.com bir program lazım olduğunda hemen baş vuracağımız ilk şey İnternet lazım olan programları İnternet üzerinden kolaylıkla bulabiliriz fakat bu dosyaları indirdiğimiz site ne kadar sağlıklı ?

Her siteye güvenmemek gerektiğini söyleye bilirim çünkü bu tür siteler’de virüs’de barındıracağı için programla birlikte bilgisayarınıza virüs’de bulaşmış olmaktadır. Bu tür şeylere taviz vermeden güvenli siteler’den indirmek her zaman iyi olacaktır . Bu sitelerden biride dostindir.com olarak tavsiye edeceğim sitelerin başında gelmektedir.

winrar nedir

Bir çok kategori ile geniş yelpaze’ye dayalı konular ile aradığınız programları kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunlardan en çok İnternet’de aranan ve yüklenen WinRARhttp://www.dostindir.com/winrar/”  programı indirip gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte Ekran Korucular , Güvenlik yazılımları , İnternet programları , Masaüstü programları , Oyunlar , Sohbet ve Sürücü ( Driver ) programlarını bulabileceğiniz ve gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz tüm programları barındırmaktadır.

Geniş Yelpaze’ye Sahip bol çeşitleri ile Android Oyunlar “http://www.dostindir.com/android.html”  bulabilir ve akıllı telefonlarınıza yükleyerek oynayabilirsiniz. Windows için gerekli ve lazım olan tüm program ve analiz için ihtiyaç duyabileceğiniz , Sürücü güncellemeleri için ihtiyaç duyacağınız programları’da bulabilirsiniz.

ademocut.com olarak ihtiyaç duyduğumuz programları tedarik ettiğimiz bu site sizinde ihtiyaç duyduğunuz ve günlük gereksimli programları dostindir.com sitesinden faydalanarak yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca bu site üzerinden teknoloji haberlerini’de takip edebilirsiniz. Kaynak : dostindir.com

Arama Tags & Etiket ;

Winrar son sürümünü indir , program indirme sitesi , Android oyunlar nereden indirilir

oyun indir , android program nereden indirilir , sürücü güncelleme programı indir

otomatik sürücü güncelleme programı indir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın