Sponsorlu Bağlantılar

Prisma Effects App Uygulaması Nasıl Kullanılır ?

497 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların popüler uygulamasından biri olan ve resimlere effect verebilir ve muhteşem bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Bu uygulama ile çekilen fotoğraflara çizim efekti vermiş gibi şahane görseller çıkarabilirsiniz. Prisma Effects app uygulaması ile akıllı telefonlarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Prisma uygulamasında muhteşem filtreleme efektleri kullanabilirsiniz. Tablolama , negatif efekti , mozaik ve yağmurlama gibi fotoğraflara efektler uygulayabilirsiniz.

prisma efekt nasıl kullanılır

Prisma Effects kullanmak için ilk önce bu app uygulamasını Android ve Apple Store üzerinden indirmemiz gerekiyor uygulama indirme adreslerini buradan alabilirsiniz.

Android Prisma Effects ;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neuralprisma

Apple İos Prisma Effects ; “https://itunes.apple.com/tr/app/prisma-art-photo-editor-free/id1122649984?l=tr&mt=8

şimdi gelelim akıllı telefonlara indirdiğimiz prisma fotoğraf filtreleme uygulaması nasıl kullanılıyor hemen açıklama başlayalım.

flash / ön ve arka kamera özelliği ve ayarlar ( çark ) ekranında klasik resim çekme menüsü gibi gelmektedir. ön ve arka kamera özelliğini bu uygulamada kullanabilmekteyiz.

… üç nokta butonu ile film rulosunda kayıtlı fotoğraflara erişebilme özelliği de mevcuttur. kayıtlı fotoğraflara erişebilir ve filtreleme yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz Fotoğrafları menü altında bulunan 36 yakın filtreleme özelliği seçerek arzuya göre istediğiniz filtreleme kullanarak tekrar kayıt edebilirsiniz. Daha sonra Sosyal Medya üzerinden paylaş butonu ile paylaşımı yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

prisma app uygulaması nasıl kullanılır , prisma effects nasıl kullanılır , prisma nasıl kullanılır , fotoğraf filtreleme nasıl kullanılır , çizgi film karakteri , fotoğfaf nasıl mozaikleştirilir , fotoğraf mozaikleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın