Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon Go Nedir?

3.822 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların en gözde mobil app oyunlarından Pokemon Go Nedir? merak edenler için birde ben bir yazı yazmak istedim. Kısa zamanda Pokemon çılgınlığı baş gösterdi , 1990 yılların Çizgi Film karakteri olan ve hayranları azımsanmayacak kadar çok olan bu karakter yakın zamanda ceplerimize girmeyi başardı.

pokemon go

Pokemon Go Nedir?

Nintendo tarafından geliştirilmiş bu oyun ; Gps üzerinden çalışmaktadır , Kullanıcıların bulundukları bölgede GPS Aracılığı ile Pokemon yakalamasına bu yakalanan Pokemon’ların diğer oyuncuların Canavarları ile takas veya dövüştürmeye yarayan Akıllı Cihazlar için tasarlanmış bir mobil app uygulaması oyunudur.

Pokemon Go Nasıl Oynanır?

Gps yardımı ile yeri tespit edilen Pokemon’ları Telefon Kamerasını açarak bu sayede gördükleri Pokemon’ları “Poke Topu” ile vurmaya çalışarak onlara sahip olmaya çalışıyorlar.

Arama Tags & Etiket ;

pokemon go nedir? , pokemon go nasıl oynanır , pokemon go app , pokemon go iphone , pokemon go ipad , pokemon go samsung , pokemon go android , pokemon go nasıl , pokemon go hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Pokemon Go Nedir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın