Sponsorlu Bağlantılar

Poco X3 format nasıl atılır

61 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Poco X3 format atma konusunda nasıl yapılır, nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Akıllı telefon, tablet, bilgisayar bu gibi işletim sistemine sahip cihazlar virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi genellikle sıfırlanmaktadır.

Poco X3 sıfırlama öncesinde telefonun bir yedeğinin alınmasını tavsiye etmekteyiz. Telefon rehberi, yedekleme, video, fotoğrafların mutlaka yedeklenmesi gerekmektedir.

ANDROİD TELEFONDA TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

Poco X3 formatlama işine başlamadan önce cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Cihazın içindeki tüm verileri silmeden önce yedekleme ve şarj durumunu kontrol ediniz ve cihazı fabrika ayarına sıfırlama işlemine başlayabilirsiniz.

POCO X3 NASIL SIFIRLANIR

Poco X3 hard reset atma işlemine iki farklı şekilde gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk önce telefonun içindeki menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz. Daha sonra telefonun üzerinde format atmak suretiyle cihazı sıfırlayacağız.

Poco X3 silme işlemini cihazın içinde Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına sıfırla > Sil ile tüm verileri silerek eski ilk gün gibi eski ayarlara geri alabiliriz.

Yukarıda menülerle cihazın içindeki bilgileri sildik şimdi fiziksel tuşları kullanarak fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştireceğiz.

POCO X3 FABRİKA AYARINA GETİRME

Poco X3 fabrika ayarına döndürmek için telefonun üzerinde bulunan Sesi Açma + Güç tuşu ile işlemi gerçekleştireceğiz.

  • Telefonu kapatın
  • Telefonun üzerinde Sesi Kısma ve Güç Tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde tuşlara basmayı bırakın.
  • Recovery ( Kurtarma Modu )
  • Wipe data All / Factory Reset
  • Reboot system Now

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda menüler arasında geçmek için telefonun sesini Açma tuşu ve güç düğmesini kullanarak menülere gelebilirsiniz. Bu adımlarla Poco X3 format atmak konusunda ikinci yöntemle de işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Bu yazımızda Poco X3 sıfırlama işleminin nasıl yapılır, nasıl yapılmış bunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Silme işleminde doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Konuyla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın