Sponsorlu Bağlantılar

Tuğlaya dönüşmüş hard brick olmuş tableti // telefonu kurtarma

451 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Tuğlaya dönüşmüş Hard Brick telefon veya tableti kurtarma konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Bu işi bir bilen birinin yapmasını önemle tavsiye etmekteyiz. Hard Brick olmuş tableti kurtarma konusunda bilgi aşağıda vereceğimiz bilgilerle deneyerek kurtarma yöntemleri sizlerle paylaşacağız.

İlk önce Tuğlaya dönüşmüş Brick kaç çeşittir bununla ilgili bilgi verdikten sonra Hard Brick olmuş tableti kurtarmak için bilgi vereceğiz.

SOFT BRİCK; Telefon veya tablet açılış ekranında direk kurtarma moduna geçiyorsa küçük yazılımsal işlemlerle kurtarılacak bir durumda olan Tuğlaya dönüşmüş cihazlardır.

HALF BRİCK; Yine aynen küçük yazılımlar ile müdahale edilebilecek Tuğla cihazlardır.

HARD BRİCK; Tuğlaya dönüşmüş donatım veya yazılım ile müdahale edilerek şansa kalmış cihazlardır. Güç tuşuna basılınca hiçbir tepki alınmayan cihazlardır.

SOFT BRİCK OLAN TELEFONU TABLETİ KURTARMA

Telefonlar soft brick ise aşağıda vereceğimiz yöntemler uygulanarak kurtarılma şansları vardır. Bu işlemler şu şekildedir.

  • Custom Rom yükleyerek
  • Recovery yaparak
  • Nandroid yedeğinden geri dönerek
  • Flash atarak

Yukarıda adımları gerçekleştirerek Soft Brick olan cihazları kurtarabilirsiniz. Bunun için ayrıntılı olarak hangi araçlara sahip olmak gerektiğini internetten araştırarak gerekli programlara ihtiyaç olduğunu öğrenebilirsiniz.

HARD BRİCK OLMU TABLETİ TELEFONU KURTARMA

 

Eğer telefonu kurtarma moduna alamıyor, hiçbir tepki vermiyorsa o zaman zor bir durumla karşı karşıyayız. Bunun için USB JIG cihazı sayesinde Dowload Moduna alarak cihazınıza ROM yükleyerek tekrar çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Bunun için internette satılacağı gibi bu adaptörün bir bilen teknik servis ekibi tarafından da destek alabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO

Böylece Brick dönüşmüş telefon, tablet gibi mobil cihazlarınızı tekrar kurtarma adımlarını deneyerek Tuğla { Brick } cihazlarınızı kurtarmak için deneyebilirsiniz.

Bu konumuzda Hard Brick Kurtarma, brick olmuş telefonu kurtarma (jig gerekmeden), Telefon brick oldu pc görmüyor sorularınıza cevaplar vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın