Sponsorlu Bağlantılar

play store bağlantı zaman aşımına uğradı hatası

1.637 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android işlemcili telefonlarda uygulama indirmek için web store girdiğinizde “bağlantı zaman aşımına uğradı” sorunu alabilirsiniz. Bu konumuzda Play Store “Bağlantı zaman aşımına uğradı” nasıl çözülür? bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulara istinaden cevap arayacağız.

Nasıl Çözülür?

* Google Play Store üzerinden bir uygulama indirmek için ilk önce bir internet bağlantısının olması gerekiyor. Bunun için wifi ağ bağlantısı veya mobil internet bağlantısının olduğundan emin olunuz.

* Android işlemcili cihazınızın son güncellemelerinin yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz . Eğer cihaz güncel sürüm değil ise son sürüm ile güncelleyin.

* Cihazınızın ön belleğini temizleyin. Cihazınızda ön belleği temizledikten sonra tekrar play store üzerinden uygulama indirmeyi yeniden deneyin.

* Play Store Güncellemesini deneyiniz > Google Play Store > Güncellemeleri Kaldır > bu adımları kullanarak play store’yi fabrika ayarlarına geri getirin.

* İndirdiğiniz uygulamalar ile ilgili olarak boş hafıza alanı var mı? yok mu? bunu kontrol ediniz , uygulamayı indireceğiniz bir alan yok ise sorun yaşayabilirsiniz.

* İndirme Yöneticisi Etkin olup olmadığını kontrol ediniz , eğer android telefonda indirme yöneticisi aktif değil ise sorun yaşanabilir. İndirme yönetici etkinleştirme için İndirilenler > Tümü > İndirme Yöneticisine dokunun ve Etkinleştirin butonuna dokunarak etkinliğini açınız.

Arama Tags & Etiket ;

bağlantı zaman aşımına uğradı , bağlantı yok , AppName bir hata nedeniyle indirilemedi , çözüm , hata , sorun , nasıl , nasıl çözülür ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın