instagram aynı kişi tekrar takip etmeye başlıyor?

1.417 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , konu başlığında bahsettiğim gibi daha önce sizi takip eden kişi tekrar sizi takip etmeye başlıyor? bu neden kaynaklıdır ? konusu üzerinde duracağım bu durum benim başıma geldiği için biraz gözlemleme yaparak ulaştığım sonucu size açıklayacağım.

Daha önce bir biriniz ile takipleştiğin kullanıcı bir bakmışsınız “Facebook arkadaşın Adem Öcüt, admocut kullanıcı adıyla ınstagram’da.” bir bildiri geliyor ve sizi takip etme başlıyor. Hemen akıllara ya daha önceden bu bende ekliydi beni çıkardı sonradan tekrar takip etmeye mi? başladı gibi akıllara soru gelebilir?

Bununla ilgili izlenimlerimi aktaracak olursak , instagram kullanıcısı kişi hesabını dondurmuş yani pasif etmiş olabilir , tekrar aktif ederek size bir bildirim gelir ve takip etmeye yeniden başlar tabi bu durumda sizin yeniden takip etmeniz gerekebiliyor. Ayrıca bu kişi profilini gizli profil yaptığında bir bildirim gelebilir. Birinci bahsettiğim hesabını dondurmuş kullanıcı kuvvetli bir şekilde baskın gelmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

instagram aynı kişi tekrar istek göndermiş , aynı kişi tekrar takip etmeye başladı , aynı kişi yeniden takip etmeye başladı , ikinci istek gönderi , yeni istek gönderimi , yeni takip isteği , isteğini tekrar göndermiş

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın