Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop styles paneli

11 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bir önceki konumuzda gradient tool özelliği hakkında bilgi vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda ise styles paneli nedir, ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Daha önceki kendi oluşturduğumuz renkleri kayıt ederek tekrar başka bir alanda uygulamak istediğimiz alana styles paneli denilmekteydi.

Bu paneli Windows > Styles yolunu izleyerek aktif ederek açabiliriz. Buraya kayıt ettiğiniz stilleri herhangi bir çizimde bu stilleri çizime uygulayabilirsiniz.

Kısaca sytles paneli ile daha önceden kayıt ettiğiniz çizim sembollerini kayıt ederek bu panel üzerinden başka çizimlere de uygulamanız mümkündür.

TAVSİYE VİDEO;

Bir sonraki konumuzda doku üretme konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bilgi vermeye çalışacağız.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın