Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop Posterize ve Thredhold Paneli Nedir

27 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iki farklı filtre komutu hakkında bilgi vereceğiz. BU filtrelerden birincisi Photoshop Posterize ve Photoshop Thredhold filtreleri nedir, ne işe yarar konusunda bilgi vereceğiz.

PHOTOSHOP POSTERİZE NEDİR

Image > Adjustments > Posterize komutu pikselleri birbirine yaklaştırarak bir bütünlük sağlamaktadır. Görsellerde detayları basitleştirmek amaçlı olarak kullanılan bir araç olarak kullanılır. Bu aracı açmak için bir kısayol tuşu yoktur.

Bunun dışında diğer aracımız Photoshop Thredhold aracıdır. Bu araç nedir ne işe yarar hemen konumuzun devamında bulabilirsiniz.

PHOTOSHOP THRESHOLD NEDİR

Diğer bir aracımız için Image > Adjustments > Theshold olarak eriştiğimiz araçta görsellerde siyah ile beyaz arasında bir uyum sağlamaktadır.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece Pikseller de bir bütün olarak birbirine yaklaştırmaktadır. Bu konumuzda iki farklı filtreleme hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın