Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop Noise Add Noise Filter Nedir

148 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Photoshop Noise Add Noise Filter nedir, ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Bu aracın görevi görseller üzerinde parazitli filtreler oluşturmak için kullanılmaktadır. Bu filtre altında beş farklı filtre ile görsellerde parazitli, noktaları etkiler oluşturabilirsiniz.

Böylece görsellerde özgünleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu filtreye ulaşabilmek için Filter > Noise > Add Noise adımlarından ulaşabilirsiniz.

ADD NOİSE FİLTER;

Görsellerde noktalı deformeler oluşturmaktadır. Dediğimiz gibi Filter > Noise > Add Noise adımından erişim sağlayabilirsiniz.

Bu kısımda sizi Amount kısmında bulunan çubuğu sağa doğru çektiğinizde artacaktır, sola doğru çektiğinizde parazit azalacaktır.

Uniform ve Gaussian ayarlarında noktalamanın yüzeysel dağılımını ayarlamaktadır. Monochromatic ayarında siyah, beyaz ayarlama yapabilmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Photoshop Noise Add Noise Filter görevi nedir, ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın