Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop Image > Adjustments > Levels Nedir

20 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Levels menüsü hakkında bilgi vereceğiz. Bu menü ne işe yarar, ne demek bununla ilgili bilgi vereceğiz.

Bir önceki konumuzda Brightness ve Contrast ayarları hakkında bilgi vermiştik. Burada parlaklık ve zıtlık ayarlarından bahsetmiştik.

Bu ayarların biraz daha ileri düzeyde gerçekleştiği ayara Level Menüsü adı verilmektedir. Bu menüye ulaşabilmek için Image > Adjustments > Level adımlarını takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bu ayarın kısayol tuşu Ctrl + L tuşları ile kolaylıkla erişim ağlayabilirsiniz. Bu panelde aşağıda bulunan menüleri görebilirsiniz.

Presets, Channels, Input ve Output Levels, Auto, Preview ayarlarını bulabilirsiniz. Burada renkleri oynayarak görseller üzerinde detaylı renk tonlarını ayarlamak mümkündür.

TAVSİYE VİDEO;

Görsellerde detaylı renk ayarlarını gerçekleştirebilmek için kullanılan ayarları Level sekmesi altına bulabilirsiniz.

Bu konumuzda sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın