Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop hand tools ( El aracı) nedir

76 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda photoshop el aracı nedir, ne işe yarar bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağız.

Sayfalarda serbest hareket edilmek için kullanılan bir araçtır. Çalışma sayfalarında serbest olarak dolaşabilmek için kullanılan el aracıdır.

Bunu kullanmak için görseliniz üzerine gelerek araç çubuğu üzerinde el işareti üzerine bastığınızda farenin sol tuşuna basılı tutarak görseli sağa, sola, yukarı, aşağı doğru çekebilirsiniz.

Photoshop hand tool kısayolu klavye üzerinde H harfidir. Klavyede sadece H harfine bastığınızda el aracı devreye girecektir.

PHOTOSHOP HAND TOOL NASIL KULLANILIR

Bunun dışında hand tool aracığını devreye almak için boşluk tuşu ( space ) basılı tuttuğunuzda el işareti devreye girecektir. Boşluk tuşunu basmaya bıraktığınızda el işareti gidecektir. Böylece hangi araçla çalışırsanız çalışın space tuşuna bastığınızda photoshop el aracı aktif olacak, bıraktığınızda devre dışı kalacaktır.

Konumuzu özetlersek çalışma sayfasında serbest olarak gezinti yapmamızı sağlayan araca el aracı diğer adıyla photoshop hand tool adı verilmektedir.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşarak cevaplar alabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

ARAMALAR;

photoshop hand tool, photoshop hand tool shortcut, photoshop el işareti ne demek, photoshop el simgesi neye yarar, photoshop el sembolü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın