Sponsorlu Bağlantılar

instagram Bir değerlendirme talep etmek için hesabınızı onayla çözümü

2.546 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda bir değerlendirme talep etmek için hesabınızı onayla sorunu ve bununla ilgili olarak çözüm önerileri vermeye çalışacağız.

Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan instagram da her şey yolunda gitmeyebilir bazen karşınıza istenmeyen sorunlar çıkabilmektedir.

Bu sorunlardan biride bir değerlendirme talep etmek için hesabınızı onayla olarak instagram da hesap kapatmayla ilgili olarak problemler doğabilmektedir. Hesabınız herhangi bir nedenle topluluk kurallarına uymuyorsa kapatılabilmektedir.

Kapatıldıktan sonra veya kısıtlama yapıldığında hesabınıza itiraz etmek için girdiğinizde uyarı mesajı olarak bir değerlendirme talep etmek için hesabınızı onayla hatası alınabilir.

Bu gibi durumlarda sorun nasıl düzelir, nasıl çözülür bununla ilgili olarak siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

 

İNSTAGRAM BİR DEĞERLENDİRME TALEP ETMEK İÇİN HESABINIZI ONAYLA ÇÖZÜMÜ

Eğer sizde bu tür bir sorun alıyorsanız bununla ilgili olarak yapılması gereken çözüm olarak uygulama üzerinden itiraz ediyorsanız bilgisayarınız üzerinden help.instagram.com adresi üzerinden sorun bildirmek olacaktır.

İtiraz etmek için “https://help.instagram.com/1068717813216421/” adresi üzerinden kapanan hesaplarla ilgili olarak itirazın nasıl yapılacağına dair veya giriş sorunu yaşayan kullanıcılar için hangi adımlarla ilerlemesi gerektiğini yardım sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz.

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Böylece yanlışla hesabınızın kapandığını veya bir değerlendirme talep etmek için hesabınızı onayla probleminde giriş problemi yaşıyorsanız çözümü instagramı kendi sayfasından bulabilirsiniz.

Bu konumuzda instagram bir değerlendirme talep etmek için hesabınızı onayla çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilir veya instagram yardım ve destek hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram Bir değerlendirme talep etmek için hesabınızı onayla çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. şikayet veya herhangi bir telif hakkından dolayı kapatıldı bunu geri açabilir miyim? Şimdiden teşekkürler

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın