Sponsorlu Bağlantılar

Periscope’de Sohbet Nasıl Gizlenir?

488 views
Sponsorlu Bağlantılar

twitter hesabı ile giriş yaparak canlı yayınlar yapabileceğiniz mobil app uygulamasıdır. hem ios ve android işletim sistemleri bulunan telefon ve tabletlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. bu anlatımda periscope canlı yayında sohbet panelinde gelen konuşmaları veya yorumları nasıl kapatacağız ? bunu anlatmaya çalışacağım.

Benimde arada sıklıkla yaptığım oynanan lig maçlarını canlı yayın yapan kullanıcılara veya takımlara verilen yorumlardan rahatsız olmuşumdur arkadaş bir maç izletmediniz , yorum okumaktan bir şey bakamıyorum diyorsanız sizde bu sohbeti gizleyebilirsiniz.

“Sohbet Gizle” özelliğini nasıl kullanacağız ?

Android telefonlarda canlı yayın yapılırken kullanıcı isminin altında … üç nokta butonu basarak hemen alta belirtilen Sohbet Gizle butonu kullanarak canlı yayın sırasında yorum , konuşma yada sohbeti kapatabilirsiniz.

IOS yani ipad veya iphone telefonlarda sohbeti gizlemek için ise yapılacak yöntemde basittir.

periscope sohbet gizle

izlenme sayısı yazan yere bir kere dokunduğunuzda kullanıcı adı ve izleyen kişilerin olduğu bir menü açılacaktır. Bu menüde ;

periscope sohbet nasıl gizlenir

Kullanıcı altında Sohbeti Gizle butonunu kullandığınızda artık canlı yayın sırasında konuşma sohbetlerini göremeyeceksiniz böylece canlı yayın keyfini yaşamış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

periscope sohbet nasıl gizlenir , periscope konuşma nasıl kapatılır , periscope bildirimler nasıl gizlenir , periscope konuşma nasıl kapatılır , periscope sohbeti gizle , periskop sohbet kapatma , sohbeti örtme , sohbet odası

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Periscope’de Sohbet Nasıl Gizlenir? (5 Yorum)

Yorum Yaz

    • ülkemizde bir aydır , telif hakları nedeniyle, periscope olan app uygulama ismi scope olarak değiştiği için uygulama içeriği aynıdır. verdiğim sohbet gizleme, sohbet kapatma işlemini aynen uygulayabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın