Sponsorlu Bağlantılar

Başlat Düğmesine Web Sayfa Ekleme

154 views
Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayar kullanmak biraz pratiklik gerekir , eğer yoksa da bu pratiklik zaman ile el alışkanlığı ile sağlanır. Fakat hızlı ve seri olmak el yeteneğinin yanında bazı hızlı erişimlerin kullanılmasını da bilmek gerektiği icap etmektedir. Bu konumuz da hızlı kullanım ve kısayol tuşlarının yanında bazı araçları doğru şekilde nasıl kullanabiliriz . Bununla ilgili olarak devamlı kullandığımız web sitelerini hızlı bir şekilde açmanın yanında başlat düğmesine eklemeyi göstereceğim.

Sık kullandığımız internet sayfasını explorer üzerinden giriş yapıyoruz. siteyi açtıktan sonra İnternet Explorer > Araçlar menüsü takip ediyoruz.

siteyi başlat menüsüne ekle

Ayarlar ( Dişli Çark ) düğmesine basıyoruz ve “Siteyi Başlat menüsüne ekle” yazan yere bir kere basmamız yeterlidir.

explorer siteyi başlat menüsüne ekle

Siteyi başlat menüsüne ekle penceresi açılacak burada sık kullandığınız site otomatik olarak eklenecektir. bunu buradan değiştiremezsiniz ; “bu web sayfasını Başlat menüsüne ekleyin.Ekledikten sonra web sitesini kullanmak için. Başlat düğmesini tıklayın ve tüm programların altına bakın. “

başlat menüsüne web sitesi ekleme
Başlat Menüsü açtığınızda sitenizi eklemiş olarak göreceksiniz , bunu tekrarlayarak istediğiniz kadar başlat menüsüne sık kullandığınız siteleri ekleyerek hızlı kullanım ve hızlı erişim sağlamış olursunuz.

Arama Tags & Etiket ;

başlata site ekleme , başlat menüsüne web site ekleme , siteyi başlat menüsüne tutturma , siteyi ekleme , sık kullandığınız web sayfasını ekleme , internet explorer  başlat menüsü , başlat düğmesine site ilave etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın