Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefon Batarya Tasarruf App Uygulaması

361 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonların günümüzde yaygın olarak kullanılması ile şarj aletlerinin ve elektrik prizlerinin başına mahkum olduk gibi bir şey ekranlarının büyük olması , internet ve bluetooth , gps gibi bağlantıların batarya yemesi büyük sorunlardan biridir.

Easy Battery Saver app türkçe

bu sorun genel olarak powerbank gibi şarj aletleri gibi fiziksel olarak çözülmüş gibi fakat birde bunu yazılımsal olarak yani app uygulama ile pil tasarrufu sağlayabilir miyiz ? Telefonun bataryası hemen bitiyor ve bu pil süresini uzatmak istiyorsanız bunun geliştirilmiş Easy Battery Saver yani ( kolay pil tasarrufu ) uygulamasını yükleyerek bu sorunu çözebilirsiniz.

Bu uygulama pil şarj süresini uzatmak için ve optimize etmek için kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile yapılacak özelliklerin başında Ekran Parlaklığını , ağ bağlantısını , ekran zaman aşımını ayarlayarak pilin şarj süresini artırabilirsiniz. Android telefon kullanıyorsanız Lg , Htc , Samsung gibi cihazlarınıza Easy Battery Saver app kurarak telefonun pil süresini uzatabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

android pil süresi uzatma , batarya optimize etmek , telefon şarj süresi , android telefonlarda şarj süresi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın