Sponsorlu Bağlantılar

Periscope Kalp Simgesi ♥ Nasıl Atılır?

1.118 views
Sponsorlu Bağlantılar

Periscope hemen hemen bilmeyen yoktur. Twitter hesabı ile bağlantı olarak giriş yapabileceğiniz mobil app uygulaması ile canlı yayın yapabilirsiniz. Her yaştan kullanıcı bulunan periscope uygulaması ile beğeni ile kullanılmaktadır.

Bu canlı yayın sırasında yaptığınız yayın ne kadar ilginç ve hit sayısı fazla ise beğeni yüksek olacaktır. Canlı yayını beğenenler ise kalp yollayacaktır. Peki periscope kalp verme veya kalp nasıl yapılır ?  Periskope de ne kadar çok kalp işareti fazla olursa canlı yayın o kadar hit olacaktır. Yeni kullanıcılar kalp simgesinin nasıl yapıldığını pek bilmeyebilir aslında  periscope kalp işareti atmak o kadar kolaylı sadece ekrana bir kere dokunmanız kalp işaretini yollamanız için yeterlidir.

periscope

Evet periscope canlı yayın izlerken dokunmatik ekrana bir kere dokunarak beğeni yapmak üzere kalp gönderebilirsiniz evet bu kadar basit bazı kullanıcılar genel olarak canlı yayın yapanlar kalp kasma yapmalarını araştırıyorlar bunun için herhangi bir app uygulaması yok fakat bazı dokunmatik ekranlar fazla dokunma sayısını desteklemektedir böyle durumda 4-5 parmağını değdirdiğinizde kalp kasması yapabiliyorsunuz.

Arama Tags & Etiket ;

kalp işareti atma , kalp simgesi nasıl atılır , periscope kalp yapma , periskope kalp işareti gönderme , kalp işareti periscope

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın