Sponsorlu Bağlantılar

İphone imei numarası nasıl değiştirilir?

17.627 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda iphone imei değiştirme kodu hakkında bilgi vereceğim. imei nasıl değişir? konusu üzerinde duracağım. Replika İphone cihazlarının imei numarasını değiştirme kodlarını vererek sizde yeni bir imei numara girerek değiştirmeniz mümkün olacaktır.

Replika Ürün Çin malı iphone 6 veya iphone 6 plus ürünlerde klavye tuşlarını kullanarak gireceğiniz kod ile yeni ime girme imkanı sunmaktadır.

*#*#889988#*#*

 

Yukarı imei kodunu iphone telefon tuş takımı ile kodlamasını yaptığınızda Engineer Mode giriş yapıyorsunuz. Bu mod’da yapılması gereken GPRS kısmında yazan imei numarasını yazarak yeni bir imei numarası çakmış olacaksınız. Bunu biraz kaba tabir olabilir ama halk dilinde bu şekilde geçmektedir.  Write İmei butonunu kullanarak tamam diyoruz ve cihazı yeniden başlattığımızda 15 haneli imei numarasının değiştiğini göreceksiniz.

İphone İmei Nasıl Öğrenilir ?

iphone cihazlarınızda imei sorgulama kodu diğer telefonlarda olduğu gibi aynıdır. İmei numarası sorgulama için telefonun tuş takımı ile *#06# tuşlayarak arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece cihazın imei numarasını öğrenmiş olursunuz.

Arama Tags & Etiket ;

iphone imei nasıl değişir , iphone imei değiştirme , iphone imei değiştirme , iphone replika imei , iphone imei çakma , imei numarası nasıl değişir , imei numarası change , imei adresi değiştirme , imei numarası iphone , imei atma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İphone imei numarası nasıl değiştirilir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın