Sponsorlu Bağlantılar

Pc’yi Klavyeden Kilitleyin

858 views
Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayarınız üzerinde önemli bir çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz veya muhasebecisiniz , grafik tasarımı hazırlıyorsunuz önemli bilgileri ekranda bir yere giderken veya geçici olarak pc başından ayrılacağınız da kilitleme ihtiyacı duyuyorsunuz o zaman bilgisayarı veya ekranı kilitlemek için pratik bir yolun olduğunu hemen söyleyelim.

win+l tuşu

ekranı kilitlemek için ilk önce bir bilgisayara şifre oluşturmanız gerekecek denetim masası > kullanıcı hesapları > adımlarını takip ederek parola belirleyin.

daha sonra artık hızlı bir şeklide Win+L tuşlarını kullanarak bilgisayarı klavye üzerinden tek adımla kilitlemiş olacaksınız. kısa süreli bilgisayar başından ayrılmanız da çok işe yarayacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

ekran kilidi , bilgisayarı kilitle , windows tuşu ile ile kilitleme , windows kısayol kilidi , windows nasıl kilitlenir , bilgisayarı geçici kapatma , windows ekran kilitleme , windows ekranı kilitleme, win+L ne işe yarar , win+l nedir , windows logo tuşu , bilgisayarı klavyeden kilitleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın