İpUçları

Cropy Nedir?

Cropy Nedir?

Bilgisayarın başında oturmuş kahvenizi yudumlarken internet üzerinde gezinirken ilginç bir site denk geldi sizde bunu istediğiniz bir kişiye görüntüsü ile birlikte göndermek için ekran görüntü alarak bilgisayarınıza kayıt edebilir veya Facebook , Twitter , Linkedin veya mail yolu ile bir başkasına göndermenin kısa adına Cropy adı verilmektedir.

Hiç bir uygulamaya ihtiyaç duymadan bilgisayar veya cep telefonundan belirli bölümleri keserek kesip paylaşma aracıdır.

cropy nedir

Sayfada Cropy Butonu ile istediğin yeri kesme çerçevesi ile keserek paylaşabiliyorsunuz. Yukarıda 1 numaralı ok işe görüntüsünü alacağınız yeri işaretleyin daha sonra 2 numaralı işaretli yere fare ile bastığınız da görüntüyü çekiyorsunuz ve size bir pencere açılıyor burada sosyal ağ butonları ve mail göndermek istediğiniz bir link ile tercihi size kalarak paylaşım yapabiliyorsunuz.

evet bu kadar bu programsız uygulamayı övdük peki nedir bu sitenin adı “http://cropyapp.com/” adres üzerinden nasıl kullanıldığı ve uygulamalı olarak size anlatılmaktadır. Diğer konumuzda cropy butonu nasıl eklenir bununla ilgili olarak gerekli bilgileri toplayıp sizlere buradan paylaşmak umudu ile esen kalın…

Arama Tags & Etiket ;

cropy nedir , cropy ne işe yarar , cropy nasıl kullanılır , cropy butonu , cropy paylaşma , cropy uygulaması nasıl kullanılır

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL