Sponsorlu Bağlantılar

pc açılınca chrome kendiliğinden açılıyor?

581 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda bilgisayarı açtığınız da chrome kaldığı yerden yeniden başlıyor, açılıyor sorunu hakkında sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Bilgisayar başlatırken sistem yapılandırması ( msconfig ) kısmında açılışta çalışması gereken programları görebilirsiniz. Burada olmayan programlar için “başlangıç klasörüne” eklemek suretiyle pc’yi başlangıçta çalışmasını istediğiniz programları çalıştırabilirsiniz.

Buraya kadar bir sıkıntı yok fakat Microsoft yeni işletim sistemi olan Windows 10 işletim sisteminde bazen işler yolunda gitmemektedir. Son zamanlar da sık olarak yaşanan sorunlardan biride Windows 10 açılışında chrome kendiliğinden açılıyor, kaldığı yerden devam ediyor gibi bu tür sorunlar, problemler yaşanmaktadır.

Aslında bu sorun sadece web tarayıcı ile alakası olmayan bir şey diyebiliriz bazen de diğer programlar da kendi kendine çalışabilmektedir. Bilgisayar açılırken chrome kendi kendine açılması hatası ve çözümü ile ilgili olarak bu sorun Windows 10 güncellemeleri alakalı bir sorunsal olarak görülmektedir.

Bu güncelleme ile ilgili olarak yeni bir güncellemenin gelmesini bekleyebiliriz veya diğer bazı forum sayfalarında farklı çözüm yolları arasında sunulan Windows 10 1079 güncellemesini kaldırmak gerektiğini söylemektedirler.

Windows 1079 Güncellemesi Kaldırma

Bu güncelleme kaldırmak mı, kaldırmamak mı? Konusunda takdir size kalmış bir şey 1079 güncellemesini nasıl kaldırılır? Bunun için sizlere daha önceden Windows eski güncelleme kaldırma konusunda nasıl yapılacağına dair ipuçları alabilirsiniz.

  • Win+I tuşlarına basarak ayarlar kısmına giriniz
  • Güncelleştirme ve Güvenlik
  • Yüklenmiş güncelleştirme geçmişini görüntüleyin
  • Bu adımdan güncelleştirme geçmişini görebilirsiniz.

Bu güncellemeleri nasıl kaldırılır? Diğer konumuzu inceleyerek chrome kendiliğinden açılıyor sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Pc yeniden başlarken chrome açılıyor sorunu çözümü için sizlerden çözüm yolu varsa yorumlar kısmına yazarak bilgilendirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın