Sponsorlu Bağlantılar

internetten ücretsiz sms gönderme

4.525 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, teknoloji severler, bu konumuzda sizlere internetten bedava sms gönderme konusunda sizlere bu konuda arayışta olanlar için internetten sms gönderme konusunda merakınızı gidermek amaçlı olarak bu konuyu yazmaya karar verdik.

Bu konuda daha önceleri sizlere yazılarımız olmuştu şimdi bu konuyu pekiştirmek amaçlı olarak yeniden kaleme alarak yazmaya karar verdik.

Eskiden sms ücretleri oldukça pahalı diyebilirdik günümüzde ise artık neredeyse ücretsiz paketlerde bedava verir oldular ama artık smslerin yüzüne bakan bile yok bunun tek nedeni anlık mesajlaşma programları olan WhatsApp, Telegram, Viber ve diğer sosyal ağlar üzerinden yollanan dm mesajları söyleyebiliriz.

Bu tür uygulamalar sms büyük darbe vurarak ücretsiz hale getirdiler. Bu konu anlatımda bilgisayar üzerinden internet üzerinden sms gönderme konusunda kendi numaranız düşmeden farklı bir telefon numarası üzerinden genel olarak yurtdışı numarası ile sms atma konusunda hangi siteleri kullanabiliriz? Bununla alakalı olarak aradığınız site adresleri vermeye çalışacağız.

Ücretsiz sms gönderme

İnternetten üzerinden sms göndermenin bir çok yolu var, fakat bunlardan en çok kullanılanı ücretli olarak hizmete veren toplu sms gönderme olarak sık sık reklam amaçlı kullanılan mesaj türleridir. Bu işlem özel izinlere tabi olması gerektiği için bunu atlıyoruz. Asıl konumuz olan bedava sms gönderme için ;

  • En çok tercih edilen “http://www.afreesms.com/intl/turkey” sitesi üzerinden ücretsiz olarak hizmete veren sitedir.

Ücretsiz sms atma için mobil numaraya mesaj atacağınız numarayı giriniz ve Message ( mesaj ) kısmına 160 karakter uzunluğunda mesajınızı girerek ( minimum 10 karakter ) mesajını oluşturun doğrulama kodunu girerek “Sent” ile mesajınızı iletebilirsiniz.

Böylece internetten bedava sms atma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Denenmiş ve test edilmiş çalışan site olarak kullanabilirsiniz. Bedava sms nasıl gönderilir Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın