Sponsorlu Bağlantılar

Paypal’dan Banka Hesabına Para Aktarma Nasıl Yapılır?

3.416 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Paypal kullananlar için Paypal hesabından kredi kartına veya banka hesabına nasıl para transfer edilir veya aktarılır bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Benim sitemde olduğu gibi Paypal yardım butonu kullananlar veya genelde bilgisayarcıların kullandığı Paypal hesabına bir şekilde para gelmiş ise bu parayı banka hesabınıza veya bağlı kredi kartı hesabınıza aktarmak oldukça kolaydır. Paypal da birikmiş paranızı transfer için ilk önce Paypal hesabınıza giriş yapmalısınız.

paypal withdraw money

 

Withdraw money ( Para Çek ) yazan yere basıyoruz buradan sonra diğer adıma geçiyoruz.

paypal para aktarma

 

Withdaw funds to your bank account   ;

Banks in Turkey ; Buradan biz devam edeceğiz çünkü bizim banka hesabımız Türkiye’de olduğu için buradan adımları belirleyeceğiz burada paranızın 5-7 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacağını söylemektedir.

Banks in the U.S. ; Eğer Banka hesabınız Amerikan bankalarında ise bu adımı seçeceksiniz.

Withdaw Funds to your card ;

Bu adımda banka hesabınız yok ise Kredi kartı numaranıza para aktarmak istiyor iseniz Kredi kartı adımını kullanmanız gerekecektir. Burada 7.5 TL işlem ücreti olduğunu belirtmekte ve 5 ile 7 iş günü arasında paranızın hesabınıza geçeceğini belirteyim.

Yukarıda adımlarından hangisi ile devam etmek istiyor iseniz o adım üzerinden devam ediyoruz. Ben Bans in Turkey adımını seçerek devam edeceğim.

ppaypal para tanımlama

Diğer adımda Banka bilgilerinizi tanımlamanızı sağlayacak bir sekme gelecek burada ad ve soyadınız varsayılan olarak gelecek eğer gelmez ise banka hesabı kime ait ise onun adını soyadı yazıyoruz. Hangi Banka ise Örnek Garanti Bankası olarak yazıyoruz ve IBAN : yerine ise hesabınızın İban numarasını yazıyorsunuz burası çok önemlidir eğer yanlış yazar iseniz para hesabınıza geçmez..!!

IBAN NUMARASINI ÖĞRENMEK İÇİN BURADAN

Kredi kartı seçimini de bu şekildedir orada ise Banka Kartı Hesap bilgilerini girerek kredi kartına paranızın geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu adımlardan sonra banka hesabınızı 7 günü kadar takip ediniz bu zaman zarfında paranız hesabınıza geçmedi ise banka bilgilerinizi doğru girdiğinizi kontrol ediniz.

Tags – Etiketler ;

paypal para transferi , paypaldan para çekme , paypaldan para aktarma , paypaldan bankaya para aktarma , paypal hesaba banka ekleme , paypal hesapdan para nakil etme , paypaldan kredi kartına para transferi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın