Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Tüm Banka IBAN Numarası Sorgulama

2.186 views
Sponsorlu Bağlantılar

İban Numarası Avrupa birliği çerçevesi içinde Ülkeler arasında gerçekleşen para transferinin hızlı ve kaliteli bir şekilde ve maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla  IBAN (International Bank Account Number) adı verilen uluslararası banka hesap numarasıdır.

Daha önceleri Türkiye bankalarında Banka Adı : Banka Şube Kodu ve Banka Hesap numarası ile para transferi gerçekleşmekte idi.

Örnek verirsek ; garanti bankası , şube kodu : 12xx hesap : 66xxxxx gibi numaralardan oluşuyordu şimdiki IBAN numarası 26 biçimden oluşmaktadır.

IBAN Numarası

 

 

Bankalara Göre iban sorgulama ;

 

 

 

 

 

banka iban sorgulama yukarıda hangi bankayı istiyorsanız o logoyu kullanabilirsiniz. Bankaların hesap numarası ibana çevirebilir veya iban numarası sorgulaması yapabilirsiniz.

işbank, garanti, akbank, halkbank, vakıfbank, albaraka, citibank, kuveyttürk, ingbank, yapıkredi, finansbank, teb, halk, ziraat, hsbc bank iban sorgulamasını yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın