Sponsorlu Bağlantılar

Passolig Kart Süresi Nasıl Uzatılır ?

1.921 views
Sponsorlu Bağlantılar

6222 sayılı yasa ile sporda şiddet ve düzensizliğin önüne geçmek için elektronik bilet uygulamasına geçilmiştir. Bu biletler passolig kartları ile takip edilmektedir. Passo Kart ile bilet satın alabilir veya satın aldığınız bu biletleri tc ( vatandaşlık numarasına ) göre transfer edebilir satın aldığınız kombine biletleri de ayrıca buradan takip edebilirsiniz.

Passolig kartları yıllık olarak süreleri uzatıldığı için yıllık ücretlerini yatırarak passolig kartın süresini uzatabilirsiniz. Passolig kart süresini uzatmak için “passolig.com.tr” adresi üzerinden ve N Kolay noktalarından uzatmanız mümkündür.

E-Bilet kartın süresini uzatabilmek için passolig adresinden “http://www.passolig.com.tr/ebilet-kullanim-suresini-uzat” link adresi üzerinden giriş yaparak süreyi uzatabilirsiniz.

Aktif Yatırım Bankası alt yapını kullanarak Tc Kimlik veya Pasaport No bilgilerini ve sisteme kayıtlı cep telefon numaranızı girerek telefona gelecek olan sms ile giriş yapıyorsunuz. e-bilet kullanım süresi uzat link adresine girdiğinizde üzerinize kayıtlı passolig kartlarını göreceksiniz.

Burada uzatmak istediğiniz kartın önündeki onay işaretini işaretleyin ve e-bilet süresini uzat butonu kullanarak banka bilgilerin olduğu bir panel açılacaktır.

e-bilet süresini uzat

 

yukarıda süresi biten e-biletinizi ister kredi kartı ister banka kartı ile bilgilerini girerek süresini kolaylıkla uzatıyorsunuz. Ayrıca süresi biten passolig kartı bir başkasına ait ise aynı şekilde kişinin vatandaşlık numarası ve telefon bilgileri ile sisteme giriş yaparak uzatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın