Sponsorlu Bağlantılar

Outlook da toplantı // randevu davetiyesi oluşturma

1.542 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Microsoft Office Outlook programı, yazılımı kullananlar için Outlook davetiye oluşturma aynı zamanda aynı yerden Outlook randevu oluşturma konusunda bu yazımızda nasıl yapılır tarzında bilgi vereceğiz.

Özel günlerinizde müşterilerinize, arkadaşlarınıza mail üzerinden bir davetiye gönderebilir, davetiye de günü geldiğinde hatırlatmayı otomatik olarak Outlook üzerinden kendisinin yapacağını biliyor muydunuz?

Bunu yaparak otomatik hatırlatıcı olarak zamanı, saati geldiğinde size kendiliğinden hatırlatma olacaktır. Şimdi gelelim bu davetiye, randevu nasıl oluşturulur hemen bizde yapmaya çalışacağız.

OUTLOOK DAVETİYE NASIL OLUŞTURULUR?

Microsoft Office Outlook davetiye maili oluşturmak için aşağıda resimli anlatım ile nasıl yapılacağını hemen anlatalım.

Giriş > Yeni Öğeler kısmı üzerinden oluşturabileceğiniz öğeler bulabilirsiniz. Bu öğeler de neler var hemen inceleyelim.

YENİ ÖĞELER

  • E-POSTA İLETİSİ
  • RANDEVU
  • TOPLANTI
  • KİŞİ
  • GÖREV
  • İNTERNET FAKS
  • GÖRE İSTEĞİ

Bu öğeleri ayrıca bulabilirsiniz. Biz burada oluşturmak istediğimiz randevu veya toplantı konusunda tercihe göre belirlemek size kalmıştır.

OUTLOOK TOPLANTI OLUŞTURMA

Yukarıda belirlediğimiz öğelerden birini seçiyoruz ve aşağıda yine örnek resimde nasıl yapılacağına ipucu olarak resimli anlatımda verilen adımlar oldukça basittir bu mail atmak ile aynı iştir.

Yukarıda uygun yerleri doldurunuz mail kime gönderilecek kişiye, gruplara seçiniz, toplantı konumu, toplantının başlangıç saati ve bitiş saati aynı zamanda davetiye, toplantı için bir görsel resim ekleyebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: YENİ BAŞLAYANLAR MAİL NASIL ATILIR

Bu şekilde Outlook randevu oluşturmak ile başlayarak eşinize, dostunuza, akrabalarınıza, iş arkadaşlarınıza toplu şekilde davetiye, randevu veya toplantı maili atabilirsiniz.

Konumuz hakkına sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın