Sponsorlu Bağlantılar

OPPO K7x Format atma nasıl yapılır

166 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda OPPO K7x format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce püf noktalar olan bilgiler verdikten sonra OPPO K7x sıfırlama konumuz ile ilgili sizinle paylaşacağız.

OPPO K7x başta olmak üzere diğer işletim sistemli cihazlarımıza virüslerin bulaşması, don, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları ve teknik servise vermeden önce genellikle cihazlar sıfırlanmaktadır.

OPPO K7x formatlama öncesinde cihazımızın tüm yedeklemesini almayı ihmal etmeyin. Telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve diğer önemli verilerinizi mutlaka yedekleyiniz.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

OPPO K7x silme işlemi öncesinde cihazın yedeklemelerini yaptıktan sonra son olarak şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerekirse şarja bağlı olarak cihazımızı öyle sıfırlayınız.

OPPO K7X FORMAT NASIL ATILIR

OPPO K7x hard reset atma işlemini iki ayrı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk adım telefonun menülerini kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Sil yukarıda adımlarla cihazımızın içindeki tüm bilgileri temizleyerek eski fabrika ayarına geri alabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz adımlarla cihazın içindeki bilgileri silebiliyoruz. Son yöntem cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı fabrika ayarına döndürmek olacaktır.

OPPO K7X NASIL SIFIRLANIR

OPPO K7x fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Sesi kısma tuşu + güç tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Wipe Data
  • Reboot System Now

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda adımları cihazın sesini açma tuşu ve güç tuşu yardımı ile bu menülere gelebilirsiniz. Böylece cihazımızı format atmak için yeniden başlatıyoruz. Bu işlem esnasında işlemi yarıda kesmeyin ve üzerinden herhangi bir parça sökmeyiniz.

Bu yazımızda OPPO K7x format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu tutulamaz. Konuyla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın