Sponsorlu Bağlantılar

Oppo Çağrı Engelleme

51 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda OPPO numara engelleme konusunda nasıl engellenir konusunda bilgi vereceğiz. Son yılların Trend telefonlarından OPPO marka telefonlar yavaş yavaş piyasada yerini almaya başladı.

Kullanıcı sayısında artışlar nedeniyle OPPO ile ilgili aramalar çoğalmaya başladı.

Bunlardan biride OPPO arayanı engelleme kelimesidir. Merak eden OPPO kullanıcıları için numara engelleme nasıl gerçekleştiril bunu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Telefon numarası kayıtlı olmayan bir kullanıcıyı adım adım telefonun menüsü kullanarak engelleyeceğiz. Engellediğimiz bu kişiden arama ve sms yani kısa mesajları da engellemesini yapacağız.

OPPO GELEN ÇAĞRILARI ENGELLEME

Son yılların telefon reklamcılığı ile her gün birkaç veya onlarca telefon ile aramalar alabilirsiniz. Bu sizin canınızı sıkacağı gibi önemlerde alabilirsiniz. Ya gelen çağrıları engellemek veya şikâyet ederek önem alabileceğiniz gibi en pratik ve hızlı işlem aramaları engellemek olacaktır.

OPPO marka telefon kullanıyor ve sizde OPPO gelen çağrıları engellemek için aşağıdaki adımları takip ederek engelleyeceğiz.

  • Telefon
  • Sağ üst köşede ( .. ) iki nokta dokunun
  • Engelle ve Filtrele
  • Sağ üst köşe ( .. ) iki nokta
  • Kuralları Ayarla
  • Çağrı Engelle

Yukarıda adımlarla OPPO çağrı engelleme işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda OPPO gelen çağrıları sınırlama, kısıtlama konusunda bilgi verdik. Ayrıca OPPO gizli numaraları engelleme bu şekilde de yapılmaktadır.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın