Sponsorlu Bağlantılar

Önerilen En Kaliteli Power Supply Markaları.!

1.838 views
Sponsorlu Bağlantılar

Power Supply Şehir şebeke elektriğini bilgisayarın kasası içindeki donanımların ihtiyaçları kadar enerji , gücü karşılayacak kadar beslemesi için gerekli gücü vermeye yarayan birime güç kaynağı yani Power Supply ismi verilmektedir.

power supply

Böyle olduğu için Power Supply öze çarpmasa da oldukça önemli bir donanım birimi diyebiliriz. Güç kaynağı eğer yetersiz gelirse bilgisayarınız açılmayabilir veya arada sık sık resetleyerek yeniden başlayabilir. Şimdi bu kadar önemli bir parça satın alınırken ve önemli olan power supply için tavsiye , öneride bulunacak bir Power Supply markaları hangisidir.

Şunu söylemek gerekirse satın aldığınız kasalar içinde bulunan power supply genel olarak 300w & 350W gibi günümüz teknolojilerine göre düşük wattlardır o yüzden siz ayrıca satın alarak sisteminizi çalıştırabilirsiniz. Piyasada önerilebilecek power supply markalarına gelince ;

“High power , ocz , lc power , tagan, glacial power , thermaltake , mushkin , corsair , xilence” markalar tavsiye , önerilecek markalar olabilir.

Power Supply Alırken ilk önce bilgisayar kasasındaki donanımların güç ihtiyaçları ne kadar bunu test etmeniz gerekir , yeteli bir güç kaynağı satın almak için bunu mutlaka yapınız. Bunun için sizlere aşağıdaki link yardımı ile güç kaynağı nasıl test edilir inceleyiniz.

 

Arama Tags & Etiket ;

power supply tavsiyesi 2016 , power supply 2017 , power supply önerisi , en iyi power supply , power supply hangisi daha iyidir , power supply satın alma , power supply  , güç kaynağı önerisi en iyi power supply , güç kaynağı tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın