Sponsorlu Bağlantılar

ön kamera ters çekiyor sorunu çözümü

935 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, son zamanlarda snapchat, instagram, tango, facebook gibi sosyal ağlarda hızla yayılan hikayelerin paylaşımına istinaden sorunlarda bununla birlikte doğru oranda artış göstermektedir. Bu sorunlardan biride ön kamera ters çekiyor sorunudur.

Genelde bu sorun Android telefonlarda Lg, Sony, Vestel, General Mobile, Samsung telefonlarda sıklıkla yaşanmaktadır. Bizimde bu konumuzda ön kamera ters çekiyor hatası nasıl çözülür? Bununla alakalı olarak sorulara cevap vermeye çalışacağız.

ÖN KAMERA TERS ÇEKİYOR

Şimdi siz takipçilerimize ve ön kamera ters çekiyor hatası alan cihazlar için çözümleri adım adım vermeye çalışarak bu durumu ortadan kaldırmaya çalışacağız.

Bu aslında bir sorun değildir birçok telefonun ön kamerasından çekim yaptığınız da resimleri ters olarak göstermektedir. Eğer böyle bir ayarın telefon üzerinden yapılmıyorsa!

Bu sorunu kamera ayarları üzerinden yapılandırarak gerçekleştirebilir veya telefonlar için özel olarak geliştirilen retrica gibi uygulamalar sayesinde düzeltebilirsiniz.

Bunun dışında ön kamera altında dişli ( ayarlar ) kısmından telefonun kamerası için ayarları yapılandırabilirsiniz.

Resimleri ön izlendiği gibi kayıt et” seçeneği aktif ederek ön kamera çekimlerindeki ters çekimleri düzenleyebilirsiniz.  Bunun dışında iphone cihazlarda ön çekimde resimlerin ters açıdan çıkması nedeniyle herhangi bir ayarın olmamasıdır.

Bunun için üçüncü parti uygulamalar ile çözmeye çalışacağız. Bunun için en iyi uygulamalar arasında Retrica uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda ön kamera ters çekiyor problemi ve bununla ilgili olarak alınacak çözüm yollarını siz takipçilerimize vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak siz ziyaretçilerimizin deneyimlerini yorumlar kısmından tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın