Sponsorlu Bağlantılar

network error. please refresh the page sorunu çözümü

334 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda sizlere network error. please refresh the page hatası çözümü hakkında ipuçları vereceğiz. Bu sorun genel olarak vpn ile bağlantı kurulması sırasında oluşan bir hata olarak görülmektedir.

Bizde bu sorunun sizlere aşağıda çözümü vermeye çalışacağız bu çözüm kesin olmamak şartıyla işinize yarayacağını söyleyebiliriz. Herhangi bir vpn ile bağlantı yaparken karşınıza çıkan bu uyarı mesajında network error. please refresh the page sorunu alınmaktadır.

Aşağıda vereceğimiz adımları denemenizde fayda vardır. Aşağıda adımlarla çözümü sağlayarak sorunu aşalım.

NETWORK ERROR. PLEASE REFRESH THE PAGE ÇÖZÜMÜ

Windows 10, Windows 8, Windows 7 işletim sistemi başta olmak üzere karşınıza herhangi bir işletim sisteminde görünebilmektedir.

  • İlk önce bu sorunu vpn kullanmadan bağlanarak test ediniz. Sayfaya direk olarak vpn’siz bağlanılıyor mu? Kontrolünü gerçekleştirin.
  • Farklı bir vpn programı veya tünel programları denemek suretiyle kullandığınız diğer uygulamadan sorun olma ihtimali vardır.
  • Girdiğiniz sitelerde vpn ile ilgili olarak kısıtlamaların olabileceğini unutmayın.

Yukarıda ihtimaller dâhilinde hatanın nereden kaynaklı olduğunu gözlemleyiniz, genel olarak bu sorun giriş yaptığınız sitenin izinleri doğrultusunda kaynaklıdır.

Bu sorunlar genelde giriş yapmaya çalıştığınız sitelerden doğan sorunlardır. Bu hatayı bağlanmaya çalıştığınız site yöneticisi tarafından düzeltilmesi gereken bir hatadır.

Bu yazımızda network error. please refresh the page problemi çözümü konusunda yukarıda verdiğimiz deneme yanılma sonuçlarına göre test edilmesi gerekmektedir.

Bu konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilir veya diğer tüm konularda sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın