Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek olmayan kredi kartı numarası oluşturma siteleri

4.637 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda gerçekte olmayan kredi kartı numarası üretme veya diğer adıyla sahte kredi kartı numarası oluşturma siteleri hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Burada sizlere bunu vermemizin amacı bazı paralı üyelik gerektiren veya kredi kartı bilgisi girilmesi gereken sitelerde, uygulamalarda bu aşamayı atlama olarak kullanabileceğiniz kredi kartı numarası olarak verebilirsiniz.

Bunun dışında saten bu numaralar herhangi bir dolandırıcılık veya sanal post cihazlarında kullanamazsınız. Bu nedenle bu sitelerden alacağınız rastgele bir numara ile bu aşamaları atmak olarak işinize yarabilir amaçlı olarak veriyoruz.

Üreteceğiniz sahte kredi kartı numarası ile üyelik için sorulan bu bölümü bu yöntemle atlatabilirsiniz. Bunun yanında sizde rastgele numara girerek de saten yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI NUMARASI OLUŞTURMA

Kredi kartı numarası oluşturma için aşağıda vereceğimiz siteler üzerinden fake kredi kartı numarası üretebilirsiniz.

  • elfgrin.com
  • getcreditcardnumbers.com
  • igopaygo.com/credit-card-numbers/visa
  • com/visa-credit-card.php
  • com/credit-card-generator-with-money-that-work/
  • com/mastercard-credit-card.php
  • fakepersongenerator.com
  • com/dummy-credit-card-generator/
  • paypal.com/developer/creditCardGenerator/

Yukarıda sitelerden random yani rastgele sahte kredi kartı numarası üretme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu numaralar uygulama geliştiriciler veya program geliştiricileri tarafından uygulama içinde test amaçlı olarak da ayrıca kullanılmaktadır. Sizde buradan kendinize birer sahte numara üretebilirsiniz. Bu numaralar ayrıca sanal kredi kartı numarası olarak da üyeliklerde kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda sahte kredi kartı numarası nasıl üretilir, nasıl oluşturulur konularında sizlere destek vermek amaçlı olarak bilgilendirilme yapılmaktadır. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın