Sponsorlu Bağlantılar

Netflix şifresi paylaşanlara kötü haber

243 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz zamanında evde kaldığımız şu günlerde, vakit geçirmek için çoğumuz Netflix üyeliği gerçekleştirdik. Bireysel olarak açtığımız hesaplardan ekran sayısına göre çoğumuz Netflix ücretini ortak paylaşarak faturaları paylaşıyoruz.

Fakat Netflix den öyle bir kötü haber geldi ki, şifre paylaşanlar için bir e-posta bildirimi yollayarak “Bu hesabın sahibiyle yaşamıyorsanız izlemeye devam etmek için kendi hesabınızın olması gerekir” ifadesini içeren bir metin gönderdi.

Bu metin mesajıyla ortak hesap kullanalar için Netflix hesabı açmalarını istemektedir. Böylece şifre paylaşımını sonlandırmaya hazırlandığı yorumlanmaktadır.

Şuan test aşamasında olan bu özellik göre kullanıcılardan mesajla veya sms ile doğrulama istenecektir. Doğrulama yapılmayan hesapların önüne geçilmesini hedefleyen Netflix de artık bir dönemin sonuna yavaş yavaş gelinmektedir.

Dünya genelinde 200 milyondan fazla üyeye sahip olan Netflix 25 milyar dolar gelir elde etti. Bununla birlikte 3 milyar dolara yakın kar açıklamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Netflix şifresi paylaşanlara kötü haber (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben başka bir şey aramak için yazdım bana farklı bir şey gösteriyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın