Sponsorlu Bağlantılar

Netflix profil hesabı silme

19 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix’de daha önce açılmış profil nasıl kapatılır, nasıl silinir hakkında aradıklarınızı bu yazımızda bulabilirsiniz. Son aylarda içinde bulunduğumuz malum nedenlerden dolayı Netflix’e duyulan ilgi biraz daha arttı.

Yeni abonelikler kazanan Netflix’de ortak hesaplar ile maliyeti biraz daha düşürmek isteyen kullanıcılar Netflix’de kullanıcı hesabı açarak birbirinden bağımsız şekilde kullanmakta ve Netflix de izleyeceği film, diziler de buna göre şekillenerek, öneriler çıkmaktadır.

Neyse konumuzu fazla uzatmadan, daha önce oluşturulmuş Netflix profil hesabı nasıl silinir bununla ilgili olarak Netflix hesabından ayrılan kullanıcının profilini kaldırabilirsiniz. Şimdi bizde bunun için nasıl yapıldığına bir bakalım.

NETFLİX PROFİL NASIL KAPATILIR

Oluşturduğunuz profil hesabını sonlandırmak için Netflix kontrol paneline girmemiz gerekecektir. Şimdi bunun için ilk önce kullanıcı adınız ve parola ile hesabınıza giriniz.

Veya kısayol’dan kullanıcı adınız ve şifreniz ile “https://www.netflix.com/profiles/manage” adresi üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Burada profil hesaplarını göreceksiniz. Profil hesabını silmek istediğiniz profilin üzerine gelerek giriş yapınız. Sayfanın en alt sayfasında PROFİLİ SİL yazını göreceksiniz.

Yukarıda sayfadan profili silebileceğiniz gibi buradan bilgileri de düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu alandan yeni profillerde ekleyebilirsiniz. Netflix’de profil hesabını kapatmak oldukça basittir.

TAVSİYE YAZI; Netflix Yardım ve Destek Hattı

Bu konumuzda Netflix profil silme işleminin nasıl yapılır, nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalıştık. konumuz ile ilgili alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın