Sponsorlu Bağlantılar

Netflix Kullanıcı Sayısı Sınırı Nedir

204 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix kullanıcı sayısı sınırı nedir, kaç kişiyle izlenilir konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Dünyaca ünlü popüler video içerik izleme platformunda Akıllı Tv, Bilgisayar, Medya oynatıcıları, Telefonlar, Konsol ve Netflix uygulamasına izin veren internet bağlantısı olan cihazlarda izleme imkanı sunmaktadır.

Netflix izlemek için kullanıcı sayısı kaç kişiyle sınırlıdır, kaç kişi bağlanabilir konusunda merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

NETFLİX KAÇ KİŞİ İZLEYEBİLİR

 

Netflix izleme sayısı satın aldığınız pakete göre plana göre değişmektedir. Netflix ücretlendirme üç ayrı paket ile gerçekleşmektedir.

TEMEL

Temel paket satın aldığınızda aynı anda sadece bir ekran ile izleyebilirsiniz. Yani size izlemek için bir ekran olarak hizmet vermektedir.

STANDART

Netflix standart plan kullanıyorsanız size aynı anda iki cihazda izleme imkanı sunmaktadır. Farklı cihazlardan aynı zamanda iki kişi izleyebilir.

ÖZEL

Netflix kullanıcı sayısı sınırı için özel paket kullananlarda aynı anda izleme ekranı dört kişidir. 4 kişi farklı cihazlarda izlemek için kullanabilmektedir.

Bunun yanında yeni Netflix tarafından ortak hesap kullanan, şifre paylaşanlara gönderilen mail de “hesabın sahibiyle aynı yerde yaşamıyorsanız abone olmanız gerekir” şeklinde bir mail göndererek abone olunması istemektedir.

Yani artık ortak Netflix hesabı açanlar için kötü bir haber diyebiliriz. Bunu sadece aynı ailede olanların kullanabilmesini ve parola paylaşımı ile kullananların hesap açmaları istenmektedir.

Bu konumuzda Netflix kullanıcı sayısı sınırı nedir, kaç kişiyle paylaşılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın