Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da neden birini etiketleyemiyorum

215 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda pek çok kullanıcının “instagram’da neden birini etiketleyemiyorum?” diye sorduğu soruya cevap vermek istiyoruz.

Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan biri olan instagram da çok sık hatalara rastlanabilmektedir. Bu sorunlardan biride instagram gönderiye kişi etiketleme sorunudur. Bu hatanın farklı nedenleri olabilmektedir. Öncelikle instagram da birini etiketlemeyi zorlaştıran ana sebeplerden neler olduğundan kısaca bahsedelim.

İnstagram da kişileri etiketlemek için @ işareti başa getirilerek sonrasında kullanıcı adı devamında yazılarak etiketlenmektedir. Bu etiketleme işlemini hikâyeler de ve postlarda kullanabilirsiniz.

instagram gönderilerinde ilginç bulduğunuz bir video veya fotoğrafın altında bir kişiyi etiketlemek isteyebilirsiniz. Fakat instagram’da yoruma etiketleme yapamıyorum iseniz bunun farklı nedenleri oluşabilmektedir.

UYGULAMA GÜNCEL DEĞİLDİR

Kullandığınız uygulama güncel değildir. Eski bir uygulama sürümü kullanıyorsanız bu instagram da bazı sorunların yaşanmasına neden olabilmektedir. Bunların biride etiketleme problemidir.

KULLANICI HESABINI KAPATMIŞ OLABİLİR

Diğer bir instagramda bir yorumda senden bahsetti gibi konularda yaşanan hataların başında kullanıcı hesabının olmamasıdır. Kullanıcı hesabını sildi veya hesabını dondurmuş olduğu için platformda gözükmemesidir.

ETİKETLEMEYİ DEVRE DIŞI BIRAKMIŞ OLABİLİR

Başka bir nedeni ise kullanıcı etiketleme işlemlerini kapatması nedeniyle kullanıcıyı etiketleyemezsiniz.

Bu nedenle instagram fotoğrafa kişi etiketleme veya gönderi altında kişileri etiketlemede problemler yaşanabilmektedir.

Bu nedenle yukarıda verdiğimiz nedenler, sebeplerden dolayı kişileri gönderilerde etiketleme problemi yaşayabilirsiniz. Uygulamalarınızın güncel olduğundan, instagram bazı özelliklerini kullanır olduğunuzdan ( kısıtlama yememiş olmamanız ) gerekmektedir.

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda instagram da neden birini etiketleyemiyorum sorunu ve çözümüyle ilgili olarak kesin çözüm olmasa da yaşanan bu nedenlerden dolayı sıklıkla başvurulan çözüm önerilerini sunmaya çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Konuyla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabileceğiniz gibi instagram sorunlarını yardım ve destek sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın