Sponsorlu Bağlantılar

Netflix izleme geçmişini silme

1.497 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix izlenme geçmişi nasıl silinir konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu işlemi anlatmadan önce Netflix bilmeyenler için kısa bir açıklama yaparak konumuz olan Netflix geçmiş silme konusunda açıklamaya geçeceğiz.

Netflix Nedir?

Uzun yıllardır Dünyada kullanılan ve yakın zamanda ülkemizde de kullanılan dizi ve film izleme servisidir. Aylık olarak belirlediğiniz ödeme planlaması ile aldığınız pakete göre dizi ve filmleri bu platform üzerinden izleme imkânı sunmaktadır.

Bizim bu konumuzda Netflix arama geçmişi veya izleme geçmişini temizlemek için hangi yolları takip ederek aramalardan kaldırabiliriz bunu anlatmak olacaktır.

Netflix izleme geçmişi silme

Netflix platformunu sık sık kullanıyor ve dizi ve filmleri kaçırmıyorsanız ve hangi dizi, filmleri izledim gibi unutkanlığa sahipseniz o zaman kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıyoruz.

https://www.netflix.com/viewingactivity” adresi üzerinden geçmişte izlenen filmleri, dizileri görebilirsiniz. Bu alandan önceden izlediğiniz geçmişi temizleyebilirsiniz.

netflix izleme geçmişi temizleme işlemini için ayrıca giriş yaptıktan sonra Hesap kısmından izleme etkinliği kısmından önceden izlediğiniz diziler ve filmlerin yanında X işaretine bastığınızda siliyim mi diye sormaktadır. Sil dediğiniz de bu izleme geçmişini silebilirsiniz.

Netflix izleme geçmişi silme için resmi sitenin “https://help.netflix.com/tr/node/22205” adresi üzerinden açıklamasını da görebilirsiniz.

Bu konumuzda Netflix izlenme geçmişini temizleme konusunda sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Burada önemli bir uyarı ise her kullanıcı için ayrı ayrı bir izleme geçmişi olduğu için bu geçmişi silmek için kullanıcılar ayrı ayrı işlemi yapmak gerekecektir.

Bu konuyla alakalı sorularınız için yorumlar kısmından veya diğer sorularınız için soru & cevap sayfamızı kullanarak sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın