Sponsorlu Bağlantılar

Netflix Hata Kodu 11003 Çözümü

45 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix de olası hatalardan birisi olan HATA KODU 11003 ve çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Evde kaldığımız şu günlerde Netflix abone sayısında artış oranı %15’in üzerinde olduğu uzmanlar tarafından dile getirilmektedir. Abone sayısının artışı ile kullanıcı oranında bu yükseliş, hataları almanın da önünü açmıştır.

Bazı kullanıcılar tarafından yaşanan Hata kodu 11003 sorunu nedir, neden bu problem yaşanmaktadır. Bu sorun nasıl çözülür? Bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız. Bu sorun neden yaşanmaktadır?

HATA KODU 11003 NETFLİX

Eğer Netflix 11003 hatası ile karşılaşıyorsanız bu sorunun nedeni, Netflix hizmetine erişimi engelleyen ayarlardan kaynaklı olarak yaşandığını işaret etmektedir. Bunun için Netfix oturumunu açtığınız cihaz ayarlarından kontrol edilmesi gerekmektedir.

Kullandığınız Akıllı telefonlar, Smart Tv, Web, Windows uygulamaları ve diğer cihazlar için aşağıda vereceğimiz çözüm yöntemleri ile sorunu gidermeyi çalışınız.

NETFLİX 11003 SORUNU ÇÖZÜMÜ

Cihaz olarak Android telefonlardan, Tablet üzerinden giriş yapıyorsanız şu ayarları kontrol ediniz. Ayarlar > Geliştirici Seçenekler > bu adımlarla ETKİNLİKLERİ SAKLAMA öğesinde işaret varsa bunu kaldırın. Uygulamayı yeniden başlatarak tekrar izlemek için deneyiniz.

Eğer normal WiFi üzerinden Bilgisayar veya diğer cihazlar Netflix 11003 problemi yaşanıyorsa bu cihazları yeniden kapatarak, açınız. Kablosuz ağ kontrollerinizi sağlayın modemi yeniden kapatın açın ve tekrar bağlanmaya çalışınız.

TAVSİYE VİDEO;

Modem üzerinde tüm ışıkların yandığından emin olunuz. Modem üzerinde ışıklar neye yarar konumuzu ayrıca inceleyebilirsiniz.

Kesin çözüm olmamak ile birlikte bağlantı ayarlarını kontrol ettiğinizde bu sorun giderilecek, düzelecektir. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın