Sponsorlu Bağlantılar

Netflix ekran kilidi

123 views
Sponsorlu Bağlantılar

Netflix de bir dizi izliyorsunuz, aniden bir ileriye veya geriye doğru yanlışlıkla sardırdığınızı düşünün, o an için sahnenin heyecanını kaçırmış olacaksınız. Bu yanlış sarmaya karşı, yanlışlıkla duraklatmaya karşı Netflix yeni bir ekran kilidi özelliğini kullanımına sunmaktadır.

Şuan için bu özellik yurtdışında olsa da yakında gelecek güncellemeler ile ülkemizde de kullanılacaktır. Netflix ekran kilidi özelliği ile 10 saniyelik sardırma özelliği iptal etmiş olacaksınız. Böylece yanlışlıkla oluşacak ileri geri işlemlerin önüne geçilmiş olacaktır.

Bu özelliğin kullanımı oldukça basittir. Ekranın sol kenarında bir kilit simgesi göreceksiniz. Bu kilit sembolünü aktif ettiğinizde ileriye, geriye oynatmayı iptal etmiş olacaksınız.

Netflix ekran kilidi nasıl iptal edilir? Bu soruyu da mutlaka duyar gibi oluyoruz. Bu işlemi tekrar iptal ederek devre dışı bırakmak için tekrar Screen Lock kaldırılsın mı uyarısını göreceksiniz. Bu bildirime dokunduğunuzda Ekran Kilidi iptal edilmiş olacaktır.

TAVSİYE VİDEO;

Şuan için Android cihaz kullanıcılar için kullanılan bu özelliği yakında İOS işletim sistemli cihazlarda yakında ülke olarak devreye girecektir.

TAVSİYE YAZI; Netflix Yardım ve Destek Hattı

Netflix de yeni gelişmeler oldukça sizlere bu paltform üzerinden yayınlayacağız. Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta abonesi olabilirsiniz.

Bu konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorularınızı bizimle paylaşabilir veya diğer Netflix sorularınız için yardım hattı üzerinden bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın