Sponsorlu Bağlantılar

Netflix e-postam iznim olmadan değiştirildi

37 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix e-posta adresi iznim olmadan değişmiş, değiştirilmiş konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Bu sorun, problem neden kaynaklıdır bununla ilgili merak edilen sorulara cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

Bu aslında bir sorun olarak da karşınıza çıktıysa ve sizin iradeniz dışında Netflix mail adresi değiştiyse açık unutulan bir cihazda bir başkası tarafından değiştiği kuvvetli ihtimaller arasındadır.

Netflix’ten e-posta adresinizin değiştiğini belirten bir e-posa aldıysanız ve değişiklik talep etmediyseniz o zaman “https://help.netflix.com/contactus” adresi üzerinden bu ihlali Netflix bildirmek gerekecektir.

Bunun yanında oturum açmaya çalışırken “üzgünüz, bu e-posta adresine sahip bir hesap bulamıyoruz hatası alıyorsanız o zaman aşağıda yönergeleri izleyiniz.

  • Link adresi üzerinden “https://www.netflix.com/loginhelp” ziyaret ediniz.
  • E-postamı ve telefonumu hatırlamıyorum seçin bu seçenek bölgeye göre değişebilmektedir.
  • Hesaptaki ad ve soyadın yani kayıtlardaki kredi veya banka kartı numarasından bulabilirsiniz.
  • Hesap Bul’u seçin

Yukarıda adımlarla Netflix kayıtlı hesabınızı bulabilirsiniz. Bu konumuzda izinsiz netflix e posta izinsiz değiştirildi konusunda bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın