Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Ekran Kapanma Süresini Uzatma veya Kısaltma

19 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi marka telefon kullananlar için Ekran Uyku süresini ayarlama konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Bazen telefonla işlem yaparken telefonun bekleme süresi kısa olduğundan ekran kararmaya giderek uyku modu geçebilir.

Sık sık elinizi ekrana dokunmanız gerekebilir. Bu nedenle bizimde bu yazımızda Xioami ekran kapanma süresini uzatma veya uzun ise nasıl kısaltılır bunu adım adım anlatacağız.

XİAOMİ EKRAN KAPANMA ZAMANINI AYARLAMA

Sizin de kullandığınız marka, model olarak Xiaomi kullanılıyorsanız o zaman aşağıda adımlarla uyku süresini düşürebilir veya artırabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Kilit Ekranı & Parola
  • Uyku

Bu adımla istenile zamanlamayı ayarlamak için kullanabilirsiniz. Böylece bazı kullanıcılar şarj süresini uzatmak, pil tasarrufu sağlamak için bu yöntemi kullanabilmektedir.

Fakat bazı kullanıcılar video izlerken bile uyku moduna geçtiğinden şikâyet etmiştir. Bunun bazı nedenleri olabilmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Bunun için MIUI güncellemesi, Android güncellemeleri gerekebilir. Bu konumuzda Xiaomi uyku süresini ayarlamak konusunda bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın