Sponsorlu Bağlantılar

Netflix, Bu uygulama cihazınızla uyumlu değil diyor sorunu çözümü

31 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix uygulamasını cihazınıza indirmeye çalışırken karşınıza çıkan “Bu uygulama cihazınızla uyumlu değil” sorunu ve bu sorunun çözümü hakkında aşağıda vereceğimiz çözüm önerilerini sizlerle paylaşacağız.

Bu uyarıda “Bu uygulama, cihazınızla uyumlu değil” olarak karşınıza çıkmaktadır. Genel olarak bu sorun Eski model Android cihazlarda Google Play Store’den uygulama indirmeniz sırasında yaşanmaktadır.

Android cihazınız eski model ve Netflix uygulamasını desteklemeği için karşınıza “Bu uygulama, cihazınızla uyumlu değil” uyarı mesajı alabilirsiniz. Peki bu uygulama indirme hatası nasıl çözülür, hangi adımlarla bu sorunu gidebiliriz.

ÇÖZÜM;

Eğer sertifikasız bir cihaz kullanıyorsanız Netflix indiremezsiniz ve düzgün çalışmayabilir. Android cihazınızda Netflix indiremiyorsanız o zaman harici olarak cihazınıza yüklemeniz gerekecektir.

Bunun için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar ( Kutuyu işaretle ) > Play Store dışında kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin ver.

Değişikliği onaylayın. Daha sonra Android cihazınıza APK olarak telefonunuza “https://netflixhelp.s3.amazonaws.com/netflix-4.16-15235-release.apk” adresi üzerinden uygulamayı cihaza indirin ve kurunuz.

Uygulamayı yükledikten sonra cihazınızı yeniden başlatınız. Böylece “Bu uygulama cihazınızla uyumlu değil problemi çözülmüş olacaktır.

TAVSİYE VİDEO;

Nu konumuzda eski Android cihazlarda Google Play Store üzerinden uygulamayı indirmeye çalıştığınızda yaşanan hataları, sorunların çözümünü vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın