Sponsorlu Bağlantılar

Netflix de olmayan dizi ve filmleri talep etme

43 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix dizi ve film talebi konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Aradığınız dizileri, filmleri Netflix de bulamadıysanız bunu Netflix üzerinden talep edebilirsiniz. Fakat bunun oluşabilmesi için bazı kriterlerin olması gerekmektedir.

Dünyaca ünlü popüler video içerik platformu Netflix, son zamanlarda Pandemi nedeniyle fazla ilgi odağı olmaktadır.

Bu nedenle Netflix kullanıcılarında taleplerine cevap vermek için Netflix de dizi veya film talebi için bir form kullanılmaktadır.

Netflix film öneri talebinde bulunabilmek için “https://help.netflix.com/en/titlerequest?ui_action=title-suggestion-quicklinks” adresi üzerinden formu doldurarak gönderebilirsiniz.

Talep de bulunabilirsiniz fakat Netflix bazı kriterleri göz önünde bulundurmaktadır. Tabi her şeyin başı para olduğu için getirisi olacak mı?

Dizi veya Filmin popülerliği ve fiyatı ne kadar, Mevsimsel ve bölgesel faktörler göz önünde bulundurulmaktadır.

NETFLİX YARDIM VE DESTEK HATTI

TAVSİYE VİDEO;

Lisans ödemeleri ve getirisi ne kadar olut, maliyet hesapları sonrasında karar verilmektedir. Yukarıda ilgili linkleri de ayrıca konu Netflix içinde de bulabilirsiniz.

Bu konumuzda Netflix Film ve Dizi istemek konusunda bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın