Sponsorlu Bağlantılar

Netflix Sesli Yeşil Ekran Sorunu Çözümü

570 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix yeşil ekran sorunu ve çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Netflix Yeşil ekran problemi genel olarak yayın akışında sesli olarak yeşil ekran görünmektedir.

Bu problemin çözümünü kullandığınız cihazlarda Amazon, Android, Apple Tv, Blu-Ray, İpad, Mac, Roku, Smart Tv, Windows bilgisayar, Xbox One ve diğer cihazlarda ortak çözümü hakkında bilgi vereceğiz. Netflix yeşil ekran hatasında sırasıyla cihazlarda neler yapılabilir bunu cihaza göre verelim.

AMAZON FİRE TV

Cihazınızı yeniden başaltınız, sorun çözülmüyorsa Ayarlar > Fire Tv’m seçin eğer buda görülmüyorsa sistem, Cihaz seçiniz yeniden başaltın ve Netflix tekrar kontrol ediniz.

ANDROİD TELEFONLAR VE TABLET

Eğer sorun devam ediyorsa başka bir dizi veya film oynatarak deneyin veya Etkinlik bölümünden Sorun bildir ile Netflix tarafına bu sorunu bildirin. Android cihazınızı yeniden başlatınız.

APPLE TV

Apple Tv güç kaynağından cihazınızı 2 dk. Çıkarın. Her iki cihaza tekrar bağlayın ve Netflix tekrar oynatınız.

BLU-RAY OYNATICI

Cihazınızı 2 dk. Güç kaynağından çıkarın, cihaz üzerinde şarjı bitirmek için güç tuşuna basılı tutun ve şarjı bitirin. Daha sonra tekrar fişe takın ve cihazı çalıştırın ardından Netflix tekrar oynatınız.

İPAD

İpad cihazınızı yeniden başlatın cihazınız tekrar başladıktan sonra Netflix tekrar oynatınız.

MAC

Cihazınızı en son MacOS yükseltiniz güncelleme sonrasında tekrar Netflix uygulamasını açarak kontrol ediniz.

ROKU

Cihazınızı güç kaynağından çıkartın birkaç dakika sonra tekrar güç düğmesine basarak cihazı açınız ve ardından Netflix tekrar oynatınız.

SMART TV ( AKILLI TELEVZİYON )

Cihazını önceki cihazlarda olduğu gibi güç düğmesinden çıkartın ve birkaç dakika bekleyin. Cihazınızın fişi çekili iken birkaç saniye gücü tüketmek için güç düğmesine basınız. Sonra cihazı tekrar prize bağlayın ve uygulamayı yeniden başlatınız.

WİNDOWS İŞLETİM SİSTEMLİ BİLGİSAYARLAR

Dizüstü veya masaüstü bilgisayarında Windows 10 işletim sisteminde Uygulamayı kaldırın ve yeniden yükleyiniz. Bilgisayarı yeniden başaltın, Windows güncellemesi yapınız. Ekran kartı sürücülerini güncelleyin.

XBOX ONE

Xbox cihazınızı kapatın, güç düğmesinden çıkarın ve birkaç saniye gücü tüketmek için güç düğmesine basılı tutun. Sonra cihazı elektrik gücüne tekrar bağlatın ve Netflix uygulamasını tekrar açınız.

TAVSİYE VİDEO;

Eğer Netflix Yeşil ekran problemi devam ediyorsa yukarıda verdiğimiz metotlar kesin çözüm getirmiyorsa o zaman https://help.netflix.com/tr/contactus adresi üzerinden müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenizde fayda vardır.

Bu konumuzda Netflix ses geliyor fakat ekran yeşil renkli oldu sorunu çözümü için bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorular için sayfamızın hemen altıda yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın