Haberler

Muhasebe yazılımı ile şirketinizin verimliliğini arttırın!

Muhasebe yazılımı ile şirketinizin verimliliğini arttırın!

Tüm iş sektörlerinin kendi iş alanına has hesap, iş ve muhasebe tutma düzeni vardır. Genel olarak tüm iş sektöründe ön muhasebe yazılımı kullanılarak şirketlerin hesapların takip işlemlerinin sağlanması amaçlanmaktadır. Hatasız ve etkili bir hesap takibinin sağlanması, düzenli olarak yazılıma ticaret işlem ve hareketlerin kaydedilmesi ile sağlanmaktadır.

Ticaret işlemleri bütün sektörlerde genel olarak ürün veya hizmet alışı, ürün veya hizmet satışı, firmaya ödeme ve müşteriden tahsilat olmak üzere 4 ana işlemden oluşur. Tüm bu işlemlere bağlı olarak makbuz, belge, fatura, irsaliye, çek, senet, sipariş ve teklif formu gibi kıymetli evraklarda yazılım ortamına aktarılır. Bu bağlamda, iyi bir muhasebe yazılımı minimum olarak şu modülleri içermelidir;

Cari, Stok, Kasa, Fatura, Çek, Senet,İrsaliye,Teklif ve Sipariş. Bu modülleri içeren ve kolay kullanımı ile kullanıcı dostu arayüze sahip olan en iyi muhasebe yazılımı olarak karşımıza Fenesoft Ön Muhasebe Pro çıkmaktadır. Bu Yazılım, içerdiği modüllerin zenginliği ve gelişmiş raporlama ve envanter özellikleri ile firmaların ön muhasebe takibinde en yüksek düzeyde verim alabilmek için özenle dizayn edilmiştir. Fenesoft Ön Muhasebe Pro kullanarak tüm şirketler, müşteri ve firma borç-alacak yani cari hesap takibini yapabilir, müşterilere kesilecek faturaları düzenleyebilir, ödeme ve tahsilat günlerinin takibini yapabilir ve kolayca senet düzenleyebilirler.

Ticari yazılım teknolojileri ile kolay ve verimli hale getirmek adına devamlı ön muhasebe, ticari paket program ve sektörel yazılım çözümleri geliştiren Fenesoft,  Türkiye ve KKTC olmak üzere 12 ülkede geniş bir ticari yazılım kullanıcısına hitap etmektedir. Fenesoft markası ile sunulan iş yazılımları; stok takip programı, cari hesap takip programı, teklif hazırlama programı, kasa programı, ön muhasebe programı, sipariş takip programı ve çek takip programı gibi hesaplama ve raporlamaya dayalı kurumsal çözümlerdir. Tüm yazılım çözümlerine Fenesoft internet sitesi http://www.fenesoft.com/ üzerinden ulaşarak deneme sürümlerini iş bilgisayarlarınıza yükleyebilirsiniz.

 

Ticari Programlar ve sektörlerdeki önemi

Fenesoft ticari programlar konusunda uzmanlaşmış bir firma olup, tüm iş faaliyetlerine yönelik ön muhasebe takibi, iş takibi, hesaplama ve raporlama cari bilgi arşivleme ve bilgi yönetim uygulamaları üretmektedir. Fenesoft ‘un ticari programlar kategorisinde yer alan çözümlerden biri olan ön muhasebe programı ile tüm sektörler hesap takibi işlemlerini bilgisayar ortamında kolayca gerçekleştirebilmektedir.

Fenesoft ön muhasebe programının sektörlerdeki kullanım amaçları şunlardır ; İnşaat sektörü için ön muhasebe takibinde, Petrol – Akaryakıt sektöründe ön muhasebe takibi işlemlerinde, Gıda sektöründe stok ve ön muhasebe takibinde, Yedek parça satışında stok, borç-alacak takip işlemlerinde, Lokanta, Restoran, Pastane gibi yiyecek – içiecek ve unlu mamüller üreten işyerlerinde ön muhasebe takibinde, Manav, Kuruyemiş, Aktar, Eczane gibi ürün satan işyerlerinde alış-satış takibi işlemlerinde, Tekstil, Hazır giyim gibi elbise satan işyerlerinde stok takibi, fatura kesme işlemlerinde, Mermer, Dekorasyon, Yapı sektöründe fatura – irsaliye işlemlerinin takibinde, Medikal, Sağlık, Sigortacılık sektöründe borç ve alacakların takibinde ve genel olarak tüm sektörlerde ön muhasebe programı rahatlıkla kullanılabilir.

Arama Tags & Etiket ;

muhasebe yazılımı,ticari programlar,kasa programı,tavsiye ön muhasebe programı,muhasebe programı,demo muhasebe programı,tavsiye,öneri,2016,2017,muhasebe yazılımları

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL