Sponsorlu Bağlantılar

mso.dll nedir

81 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda mso.dll dosyası ne işe yarar, nedir konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Bazen bilgisayarlarda sıklıkla yaşanan dll sorunlarından olarak mso.dll hatası da karşınıza çıkabilmektedir.

Peki bu dosya nedir? Acaba mso.dll virüs dosyası mıdır? Ne işe yaramaktadır. Şimdi bu dosya nedir bunu hemen inceleyelim.

MSO.DLL NEDİR

Bu dosya Microsoft Office Component dosyasıdır. Yani Microsoft Office dosyalarının bulunduğu bir kütüphane dosyasıdır.

Orijinal bir dosyadır ve sonradan yüklenen bir dosya değildir. Bu dosyayı virüs olarak algılanmamak gerekmektedir.

Office dosya bileşeni olduğu için arka planda çalışan bu dosyayı kapattığınızda veya sildiğinizde Microsoft Office dosyaları düzgün çalışmayacak ve dll sorunu yaşayacaksınızdır.

MSO.DLL dosyaları “https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4464582/july-2-2019-update-for-office-2016-kb4464582” Microsoft kendi sayfasında da güncellemelerin olduğu sayfada yerini almıştır.

TAVSİYE YAZI; MSO.DLL hata ve Çözümü

Bu konumuzda MSO.DLL dosyası virüs müdür? MSO.DLL nedir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ile ilgili alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın